web&kūrybos
paslaugos

prekinių ženklų identiteto dizainas

Jeigu turite aiškią savo prekės ženklo identiteto viziją arba norite keisti jo poziciją, mes pasiūlysime veiksmingą sprendimą. Mūsų paslaugos šioje srityje apima stipraus, įsimenančio, malonaus ir lengvas asociacijas su kompanija kuriančio įmonės identiteto bei logotipo plėtojimą. Mes taip pat siūlome unikalius spausdintus bei skaitmeninius sprendimus, remiančius Jūsų prekės ženklą, Jūsų tikslinei auditorijai skleidžiame patraukiančias dėmesį žinutes. Mes padedame Jums atrasti ir išlaikyti ilgalaikį pažadą klientams; vystome prekės ženklą, kuriantį pasitikėjimu grįstą ryšį su klientais.

Interneto svetainė šiandien yra Jūsų veidas elektroninėje erdvėje, todėl kartu ieškome, kas geriausiai atspindėtų Jus. Jei jos pagrindinis uždavinys – kliento įsitraukimas – mėgaujamės išbandydami naujas technologijų ir marketingo komunikacijų taktikas, kurios daro įtaką rinkai. Kuriame vartotoją įtraukiančias, itin funkcionalias ir efektyvias patirtis, kurios skaitmeninėje erdvėje aiškiai pristato Jūsų prekės ženklą. Sukurtą įmonės tinklalapį, pritaikome jį mobiliems įrenginiams, paieškos sistemoms, integruojame su socialine komunikacija. El. komercijos paslaugų srityje mes padedame sukurti pelningą pardavimų kanalą, galintį konkuruoti pasaulinėje rinkoje. Naudodami duomenų analizės metodus, geriname konversijų koeficiento ir klientų ilgalaikės vertės rodiklius, lemiančius pardavimų augimą.

b2b tinklalapių dizainas & vystymas

verslo prezentacijos & kiti pardavimų įrankiai

Verslo prezentacijos – nesenstantis įrankis Jūsų įmonės, pasiekimų, naujienų pristatymui, naujų klientų pritraukimui ar esamų aktyvavimui. Žinome, kad puikų turinį gali pražudyti forma, o idealią formą pražudyti blogai struktūruotas turinys. Todėl siūlome išgryninti Jūsų žinutę, jos santykį su dabartiniais ir ilgalaikiais Jūsų verslo tikslais ir sukurti įtaigią, patrauklią, įsimenančią prezentaciją ar jų šabloną. Patariame esamiems ir būsimiems pranešėjams.

Žinome, kad geras produktas ir turinys kalba pats už save, tačiau kai kuriais atvejais verslas negali laukti, kol aplankys organiška sėkmė. Dėl šios priežasties galime padėti sukurti į verslo ir turinio tikslus orientuotas, efektyviausias skaitmeninio marketingo reklamines kampanijas internete, socialiniuose tinkluose, paieškos varikliuose, kad kuo greičiau ir taikliau nuneštumėte savo žinutę būsimiems klientams. Siekiame, kad mūsų darbai nebūtų suvokiami kaip reklama. Skaitmenines kampanijas suvokiame kaip būdą tiesiog greičiau pasiekti tą naudotoją, kuris anksčiau ar vėliau Jus pasiektų.

kūrybinės b2b kampanijos