strateginės
&komunikacijos
paslaugos

integruota marketingo komunikacija & VR

Mes pasakojame Jūsų įmonės istoriją taip, kad ji būtų išgirsta, tinkamai suprasta ir paliktų siekiamą įspūdį. Rezultatų grožį garantuoja istorijos visuma, tad jos kūrimui pasitelkiame integruotas marketingo priemones bei nuomonę formuojančias grupes: žiniasklaidą, klientus, verslo lyderius, valdžios atstovus, piliečių organizacijas ir visuomenę.

Atotrūkis tarp to, kaip Jūs matote save ir kaip Jus vertina klientai gali būti milžiniškas, tad mes padėsime Jūsų prekės ženklą pastūmėti iš esamos padėties į Jūsų pageidaujamą poziciją. Tik nuo Jūsų pozicionavimo strategijos priklausys, kur ir kaip atrodysite bendrame verslo rinkos žemėlapyje. Kompleksinis požiūris ir nuodugni analizė padės atskleisti Jūsų svarbiausių ir ryškiausių bruožų išgryninimą. Tik tokiu būdu galime užtikrinti Jūsų įmonės konkurencinį pranašumą rinkoje. Mūsų tikslas – nieko nepalikti savieigai, tad projekto sėkmei užtikrinti nuolat analizuojame veiklos rodiklius ir atitinkamai padedame koreguoti marketingo planus.

marketingo & pozicionavimo strategijos

eksporto marketingo strategijos & įgyvendinimas

Jei vystote globaliai rinkai ar konkrečios užsienio šalies vartotojams skirtas paslaugas, sprendimus ar produktus – mes galime Jums padėti. Paruošime Jus pirmajam žingsniui toje rinkoje ir pasirūpinsime, kad sulauktumėte susidomėjimo.

Mes padedame Jums prisijaukinti duomenis ir technologijas, kad kartu sukurtume į tikslinę auditoriją orientuotą, aktyvią ir lūkesčius viršijančią pardavimų kampaniją. Ekspertinės vartotojų elgsenos žinios bei konkreti Jūsų atvejo analizė leidžia padidinti vartotojų pasitenkinimą Jūsų prekėmis bei paslaugomis. Siekiant pritraukti naujų klientų, mes pasitelkiame įvairius duomenis bei surenkame pardavimų potencialą – integruojame rekomendavimo sistemas, turinio marketingą ir kitas taktikas.

skaitmeninis b2b marketingas & turinio rinkodara