Svetainėje jūsų patogumui naudojami slapukai. Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "We Are Marketing" slapukų politika. Plačiau

01

Eksporto marketingo paslaugos

Eksporto marketingo paslaugos

Prekės ženklas eksporto rinkoms

Nesvarbu ar kuriate globalų prekės ženklą, ar konkrečiai rinkai adaptuotą sprendimą, mes galime jums padėti. Mes pasiūlome tinkamą prekės ženklo vardą, parenkame tos šalies kultūrai tinkamiausią spalvinę gamą ir užtikriname, kad prekės ženklas išsiskirtų iš konkurentų, sukurdami jam išskirtinį vizualinį identitetą. Kurdami prekės ženklo knygą, įvertiname tos rinkos specifiką ir pateikiame rekomendacijas dėl vizualių elementų naudojimo. Esant poreikiui – pasirūpiname ir šūkiu ar kūrybiniu jo vertimu.

Eksporto rinkoms pritaikyta interneto svetainė

Mes kuriame globalioms rinkoms adaptuotas daugiakalbes interneto svetaines ir elektroninius katalogus. Taip pat pritaikome konkrečios rinkos specifikai jau įmonės turimą svetainę. Įvertinę konkretaus verslo tikslus, pasiūlome lokalizuotą svetainės turinio strategiją bei svetainės medį, vietos rinkai adaptuotą grafiką ir paveikslus. Pasirūpiname kūrybiniu svetainės turinio vertimu – tai patikime specialistams, kurie verčia į savo gimtąją kalbą. Jų pagalbą pasitelkiame ir optimizuodami svetainę paieškos sistemoms (SEO).

Jei verslo tikslas formuoti vietinio prekės ženklo toje rinkoje įvaizdį – pasirūpiname tai geografijai būdingu domenu bei, esant poreikiui, kontaktinės informacijos lokalizavimu.

Reprezentacinė medžiaga agentams užsienio rinkose

Mes puikiai žinome, koks svarbus pirmas kontaktas mezgant tarptautinius verslo ryšius. Suteikite mums progą sukurti įtraukiančią, konkrečiai kultūrai adaptuotą verslo vystymo plano arba korporatyvinę prezentaciją, skirtą distribucijos ar atstovavimo partnerių paieškai. Mes taip pat pasirūpiname komercinio pasiūlymo šablonais, brošiūromis, skrajutėmis ar produktų katalogais. Įvertinę rinkos specifiką bei jūsų verslo tikslus, pasiūlome kūrybinę ir turinio koncepciją, parengiame turinį ir užsakome gimtakalbio vertimą, sukuriame dizainą. Mes padedame įmonėms atskleisti geriausias savo puses ir sukurti patikimo bei užtikrintai veikiančio partnerio įvaizdį.

Pasiruošimas dalyvavimui tarptautinėse parodose

Dalyvavimas tarptautinėse parodose itin svarbi marketingo dalis siekiant plėtros tarptautinėse rinkose ir užmezgant vertingus kontaktus su partneriais ir klientais. Todėl savo darbą pradedame nuo parodų, kuriose tikslinga dalyvauti, atrankos, atsižvelgiant į verslo sektorių ir tikslus. Esant poreikiui su renginio organizatoriais deriname įmonės stendui strategiškai palankiausią vietą, paruošiame jos atstovus darbui stende. Konsultuojame, kaip ruoštis efektyviam dalyvavimui dar iki renginio ir kaip išlaikyt ilgalaikius ryšius su užmegztais kontaktais jau po jo. Grafiškai apipavidaliname stendą, sukuriame video klipą, šiam renginiui skirtus lankstinukus ir kitą dalomąją medžiagą. Pasiūlome, kaip įtraukti dalyvius ir atkreipti į save dėmesį didelėje dalyvių gausoje.

Socialinių tinklų rinkodara pardavimų užsienio rinkose skatinimui

Mes koja kojon žengiame su socialinių tinklų naujovėmis ir puikiai žinome, kaip jas įgalinti B2B santykių mezgimui. Kuriame įmonės socialinių tinklų profilius ir jų komunikacijos strategijas „LinkedIn“, „Facebook“, „Twiter“, „Youtube“, „Instagram“ kanalams. Kuriame šiems kanalams adaptuotą turinį, administruojame socialinių tinklų paskyras, planuojame ir įgyvendiname integruotas reklamines kampanijas. Savo pastangas nukreipiame ryšio su potencialiais klientais užsienyje kūrimui ir palaikymui, lojalumo skatinimui, taip pat klientų pritraukimui, matomumo paieškos sistemose gerinimui.

Skaitmeninė rinkodara pardavimų užsienio rinkose skatinimui

Pasitelkiant skaitmeninę rinkodarą, paprasta pasiekti užsienio rinkas jose fiziškai nevykdant veiklos. Tam mes pasitelkiame elektroninių laiškų rinkodarą, SEO paslaugas ir konversijų optimizavimą, apimantį visą spektrą paslaugų nuo situacijos analizės iki įgyvendinimo, sukuriant reikiamą turinį ar dizainą. Mes taip pat kuriame ir administruojame „Google AdWords“ reklamą bei „Google Display Network“ ir „Facebook“ siūlomas remarketingo kampanijas.

02

Kontaktai

Bendraukime

We Are Marketing, UAB

Įmonės kodas: 302856900

PVM kodas: LT100007131714

Adresas: Subačiaus g. 7, Vilnius, Lithuania

hello@wearemarketing.lt

Julius Kaknevičius

Generalinis direktorius

julius@wearemarketing.lt / +370 627 65286

 

Neringa Petrauskaitė

Verslo plėtros direktorė

neringa@wearemarketing.lt / +370 676 40572